۶ هدیه لوکس داماد برای روز عروسی

۶ هدیه لوکس داماد برای روز عروسی

مدآنلاین: هدیه دادن همیشه خوب است، بویژه اگر دامادی در صبح روز عروسی به عروس‌اش بدهد. این هدایا با توجه به این که در شب عروسی هم به آن افزوده می‌شود، خاطره‌ای ماندگار در خاطرعروس و داماد به جا خواهد گذاشت. در اینجا شش هدیه خاطره انگیز را به شما پیشنهاد می‌کنیم تا در صبح روز عروسی به همسرتان هدیه دهید. نتیجه این هدایا لبخند از روی رضایت و خاطره‌ای فراموش‌نشدنی خواهد بود.البته این هدایا بسیار لوکس بوده و برای دامادها گران تمام خواهد شد.

– گردنبند دیامورDiamor

عشق نیازی به پیچیدگی ندارد. خلوص احساسات خود را با یک گردنبند Diamor  نشان دهید. همسرتان مطمئنا سادگی، زیبایی و ظرافت قلب الماس متصل به زنجیر را تمجید خواهد کرد. طراحی این قلب به‌گونه‌ای است که روی گردن همسرتان می‌درخشد. اگر به دنبال ظرافت و زیبایی هستید این گزینه را فراموش نکنید.

– دستبند

زیبایی خیره‌کننده این دستبند بهترین راه برای دیدن لذت همسرتان از استفاده از الماس خواهد بود. این دستبند با داشتن سه تکه الماس گرد در طول یک زنجیره زیبا، با رنگ و بوی مینی‌مالیسم معاصر، برای عروس‌هایی که لباس پوشیده به تن می‌کنند و یا آنهایی که فرم لباس‌شان خاص است، بسیار مناسب و جذاب خواهد بود.

– حلقه کوچک IISOLS

با هدیه دادن این حلقه از ابراز تمام احساسات خوب خود به همسر آینده‌تان مطمئن شوید. این جواهر کوچک و جذاب نور را از تمامی زوایا منعکس می‌کند و خاطره خوش روز عروسی را برای همسرتان تا زمان بسیار زیادی زنده و منحصر بفرد نگه خواهد داشت. این حلقه با ۸۹ الماس منسجم چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌کند.

– گوشواره سوسن

هدیه‌ای برای روز عروسی که همسرتان همیشه از آن به‌عنوان یک گنج یاد می‌کند. این گوشواره، کلاسیک، ساده و بسیار جذاب است، به خصوص با ۵۴ تکه الماس گرد. تصور کنید همسرتان هدیه خود در روز عروسی را باز کند و این گوشواره‌ها را بیابد.  بدون شک هدیه زیبا و خارق‌العاده‌ای را برگزیده‌اید.

– دستبند ballerina

زنجیر دومیلیمتری این دستبند بستر ۷۶ تکه الماس زیبا است و همانطور که از نام آن برمی‌آید، جلوه، وقار، ظرافت و زیبایی است. زیبایی این دستبند در تمامی رویدادها و جشن‌ها مثال‌زدنی است و چه رویدادی خاص‌تر و مهمتر از جشن عروسی؟

– گوشواره میخی الیزا

شکل منحصر بفرد هرمی متشکل از ۶ الماس گرد به همسر شما جلوه‌ای بی‌نظیر می‌بخشد و به او در مهمترین روز زندگی‌اش حس اعتماد بنفس هدیه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *