شیک‌ترین مدل‌ موها برای روز عروسی

شیک‌ترین مدل‌ موها برای روز عروسی

مدآنلاین:  برای روز عروسی می‌توان مدل موهای متفاوتی را برگزید. از مدل موی باز گرفته تا شینیون‌های بسیار پیچیده.  در اینجا به معرفی چندین مدل مو برای روز عروسی می‌پردازیم تا بتوانید برای این مهمترین روز زندگی‌تان، یک انتخاب خوب داشته باشید.

– شینیون رول

این مدل مو اغلب به وسیله ابزاردرست می‌شود. ابزار مخصوص این کار ابری است که می‌تواند به موها شکل نیم‌دایره بدهد.

– بافت دولایه

به نوشته نیکو، اگر می‌خواهید بسیار اشرافی به‌ نظر برسید، شینیون بافت دولایه را به شما پیشنهاد می‌دهیم. بافتی که از هر دو قسمت موها شروع می شود و در پشت سر، سنجاق می‌شود.

– ساده

به نوشته نیکو، اگر عروسی‌تان در فضای باز، یا بهتر بگوییم در فضای ساحلی است. به شما این مدل موی ساده و باز به همراه تاج سر گل را توصیه می‌کنیم.

– دم اسبی

این مدل مو در حین سادگی بسیار هم شیک است. می‌توانید جلوی موها را پوش داده و موهای‌تان را دم‌ اسبی کنید و با کمک یک تاج سر و یا تور سر، ظاهر عروس ها را پیدا کنید.

– گره

شینیون گره همواره توسط خانم‌های مو بلند در طول روز استفاده می‌شود. این شینیون ساده، ظاهری کلاسیک به شما می‌دهد.

– شینیون با پوش

پوش موها همیشه به شینیون جلای خاصی می‌دهد. شما هم می‌توانید با کمک پوش دادن موها در قسمت پشت سر، ظاهر شینیون خود را شیک کنید و بدین طریق تاج سرتان را در قسمت جلو کار بگذارید.

– موی کوتاه

موهای کوتاه هم برای عروسی بسیار شیک هستند. می‌توانید موهای‌تان را به کمک سنجاق سر فر کنید و یا به صورت ساده فقط سشوار بکشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *